Uninterruptible Power Supply System Interactive UPS Eaton 9PX3000IRTN
Productinformatie
Eaton 9PX3000IRTN. Output power capacity: 3000 VA, Uitgangsvermogen: 3000 W, Ingang operation voltage (min): 176 V. Aantal AC uitgangen: 10 AC-uitgang(en). Vormfactor: Rackmontage/toren, Kleur van het product: Zwart. Geluidsniveau: 40 dB. Breedte: 440 mm, Diepte: 605 mm, Hoogte: 865 mm
Energie
Output power capacity3000 VA
Uitgangsvermogen3000 W
Ingang operation voltage (min)176 V
Ingang operation voltage (max)276 V
Uitgang operation voltage (min)208 V
Uitgang operation voltage (max)240 V
Voeding, frequentie ingang40 - 70 Hz
Efficientie94 procent
Poorten & interfaces
Aantal AC uitgangen10 AC-uitgang(en)
Aantal USB 2.0-poorten1
RS-232 port1
Design
VormfactorRackmontage/toren
Kleur van het productZwart
Prestatie
Geluidsniveau40 dB
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf0 - 40 °C
Gewicht en omvang
Breedte440 mm
Diepte605 mm
Hoogte865 mm