Voedingsbron CISCO PWR-IE170W-PC-AC=
Productinformatie
  • Spanning:
    • 100-240 V
    • 240 V
    • 100 - 240 V
  • Soort: Voedingsbron
  • Vermogen: 170 W
  • Kleur: Zwart
  • Insteekproduct: Ja
  • Type stekker: EU-stekker
  • Verbindingen: RJ45
  • Gewicht: 2,2 kg
  • Compatibel: Computers
  • Amperage: 1,25 A