Eltako FKR12/1-10V dimactor
Productinformatie
Eltako FKR12/1-10V dimactor constant-licht regelaar voor EVA's 1-10V Geschikt voor montage op DIN-rail DIN-EN 60715 TH35. Voeding 12V DC, Stand-by verlies slechts 0,9 Watt.  Afmetingen: 18mm breed en 58mm diep. Kijk voor meer informatie op www.eltako.com