Facom Combinatietangen 180 mm - 187A.18CPE
Productinformatie
  • Platte en ovale grip, gegroefd in combinatie met uitstekende snijprestaties.
  • Precies knippende snijvlakken, ongeacht het type draad: zacht draad, moderne materialen en pianodraden, volgens de volgende afmetingen: - 187A.16CPE: 1.8mm 215 kg/mm² - 187A.18CPE: 2.0mm 210 kg/mm² - 187A.20CPE: 2.2mm 205 kg/mm² - 187AE.20CPE: 2.2mm 205 kg/mm²
  • Lengte 185 mm
  • Uiterst sterke koolstofstaal legering, doosr middel van inductie geharde snijvlakken.
  • Ergonomische handgrepenn uit bi-materiaal, bestand tegen chemische stoffen
  • Voorzien van ophangoog (het ophangoog vermeerdert de nominale lengte met 10 mm)