ABUS cilinder hangslot 85/40HB40 met dezelfde sleutel 79 mm - 250...
Productinformatie
  • Messing slot, corrosiebestendig en duurzaam dankzij dubbele vergrendeling (vanaf 30 mm) en gehard stalen beugel
  • Precisiestiftcilinder met paddenstoelvormige stiften
  • Paracentrisch sleutelprofiel voor betere bescherming tegen sabotage
  • Automatische vergrendeling: vergrendeling zonder sleutel door de sluiting in te drukken
Kenmerken
  • Toevoeging: met hoge beugel
  • Breedte slothuis: 40 mm
  • Dikte beugel: 6,5 mm
  • Breedte beugel: 22 mm
  • Hoogte beugel: 39 mm
  • Totale hoogte: 79 mm