Joy-it COM-ZY12PDN Omvormer 1 stuk(s)
Productinformatie
Met deze kleine module kunt u USB-PD-protocollen activeren en zo bijvoorbeeld uw laptop opladen via een USB-C-netadapter die geschikt is voor PD. De uitgangsspanning kan worden ingesteld in 5 stappen (5 V, 9 V, 12 V, 15 V en 20 V) met de knop die op de module is geïntegreerd. De huidige geselecteerde spanning kan worden afgelezen aan de kleur van de RGB-LED die op de module is geïntegreerd. Dankzij de uitgangsinterfaces kan de module flexibel worden gebruikt en is hij gemakkelijk te integreren.
  • Uitgangsspanning: 5 V / 9 V / 12 V / 15 V / 20 V