Joy-it COM-ZY12PDG Stroomtransformator 1 stuk(s)
Productinformatie
Met deze kleine module kunt u USB-PowerDelivery-protocollen activeren en zo bijvoorbeeld uw laptop opladen via een USB-C-netadapter die geschikt is voor PD. De uitgangsspanning kan in 5 stappen worden ingesteld (5 V, 9 V, 12 V, 15 V en 20 V), zowel via de knop die op de module is geïntegreerd als via de triggeringang. De huidige geselecteerde spanning kan worden afgelezen aan de kleur van de RGB-LED die op de module is geïntegreerd. Dankzij zijn interfaces en constructie is de module flexibel in gebruik en gemakkelijk te integreren.
  • Uitgangsspanning 5 V / 9 V / 12 V / 15 V / 20 V (instelbaar via knop)