Blaupunkt BW1P32ASS Wallbox Type 2 – 32 A – 1 aansluiting – 7 kW – App, RFID
Productinformatie
Blaupunkt BW1P32ASS Wallbox Type 2 32 A Aantal aansluitingen 1 7 kW App, RFID
Laadstation voor elektrische auto max. 7 kW, 10 - 32 A, 1 fase, 6 mA DC-bescherming, OCPP 1.6
  • 7 kW
  • 10 - 32 A, 1-fasig